mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Wykorzystanie materiałów

Informujemy, że wszystkie teksty, grafiki, zdjęcia, znaki towarowe i inne elementy naszego serwisu objęte są ochroną własności intelektualnej (prawem autorskim). Prawa te należą do ATJ Lingwista, ul. Nowolipki 27, 01-010 Warszawa lub/oraz do firm współpracujących.

W przypadku chęci użycia jakichkolwiek elementów naszego serwisu i wykorzystania w publikacjach (online, offline) prosimy o kontakt z działem marketingu naszej firmy (marketing (@) lingwista. org. pl) i wskazanie treści, którą chcą Państwo wykorzystać. W przypadku, gdy wskazana treść nie należy do naszej firmy - wskażemy podmiot właściwy za udzielenie pozwolenia na wykorzystanie treści.

W imieniu swoim własnym oraz podmiotów ze sobą współpracujących ATJ lingwista nie zezwala na kopiowanie, zachowywanie i rozpowszechnianie żadnych informacji znajdujących się w domenie lingwista.com.pl.

Agentów turystycznych oraz przedstawicieli mediów prosimy o zapoznanie się z odpowiednimi działami w dolnym menu strony.
tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->