mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Prasa o nas

Najświeższe artykuły i notki prasowe o naszej formie, lub w których wypowiadali się eksperci Agencji Turystyki Językowej Lingwista w ostatnim czasie.

Dziennikarzy zainteresowanych skorzystaniem z wszechstronnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych managerów zapraszamy do działu "dla pracy" lub bezpośredniego kontaktu z Moniką Valleton pod nr. 22 636 76 56


 
Październik 2012
 BusinessWoman & Life

Ponownie gościmy w magazynie dla kobiet biznesu. Monika Kostecka w ekskluzywnym wywiadzie opowiada o kursach językowych, podróżach i prowadzeniu rodzinnej firmy.
(Zobacz artykuł)

 
Sierpień 2012
 BusinessWoman & Life

Lajfstylowo-biznesowy magazyn dla kobiet biznesu znów o nas napisał. Tym razem Monika Kostecka i Wojtek Łapacz mówili o tych mniej i bardziej egzotycznych kierunkach wypoczynku połączonego z nauką języków obcych oraz o Cyprze. Oba artykuły można przeczytać klikając linki poniżej


Języki obce egzotycznie
Cypr - Wyspa słońcaSierpień 2012
Polskie Radio Czwórka

O urokach Malty, historii, ciekawostkach, przysmakach oraz zaletach kursów językowych za granicą rozmawiali - między innymi z nami - dziennikarze Polskiego Radia. Audycję wyemitowano 2 sierpnia.
(Wysłuchaj audycji na stronie PR)

 
Czerwiec 2012
BusinessWoman & Life

W czerwcowym numerze BusinessWoman & Life - miesięczniku skierowanym do niezależnych i przedsiębiorczych kobiet - ukazał się bogato ilustrowany artykuł z serii "BusinessWoman & Life poleca" w całości poświęcony zagranicznym wyjazdom językowym. O organizacji takich wyjazdów oraz trendach w światowej turystyce edukacyjnej opowiadali Monika Kostecka, Dyrektor ATJ Lingwista oraz Wojciech Łapacz - V-ce Dyrektor firmy. (Zobacz artykuł)Maj 2012
Wiadomości Turystyczne

Czołowy i znany na polskim rynku turystycznym dwutygodnik Wiadomości Turystyczne w swoim majowym wydaniu zamieścił artykuł o całkiem ciekawym trendzie w turystyce: wyjazdach na Cypr w celu zawarcia związku małżeńskiego. Wyspa Afrodyty nadaje się do tego doskonale: piękne hotele, mało skomplikowane procedury i przede wszystkim romantyczna atmosfera - przekonuje Iwona Kostecka, właściciel ATJ Lingwista. (Zobacz artykuł)


Luty 2012
iGol.pl

Jeden z wiodących i najbardziej znanych w Polsce serwisów internetowych poświęconych piłce nożnej - iGol.pl opublikował dwa materiały - wywiady z v-ce Dyrektorem ATJ Lingwista, Wojciechem Łapaczem. Okazją do rozmowy była organizacja przez naszą firmę unikalnych i wyjątkowych wyjazdów młodzieżowych na obozy Manchesteru United i Real Madryt.
(Zobacz artykuł 1) (Zobacz artykuł 2)


Styczeń 2012
All Inclusive

Jedyny w Polsce bezpłatny magazyn poświęcony podróżom i turystyce, All Inclusive, opublikował artykuł o zmianach w naszej firmie. Iwona Kostecka oraz Wojtek Łapacz mówili o planach firmy, nowych produktach, wyjazdach i grupach zaplanowanych na lata 2012-2013.
(Zobacz artykuł)


Grudzień 2011
Echo Miasta

Na stronach "Nauka i praca" popularnej gazety Echo Miasta Monika Kostecka i Wojciech Łapacz opowiadali o tym, jak zmienia się świat wyjazdów językowych, jakie wyjazdy językowe cieszą się największym powodzeniem oraz jakie zmiany czekają ten rynek w najbliższej przyszłości. "Polscy studenci, nawet Ci najmłodsi, stają się coraz bardziej wymagający" - zauważył W. Łapacz. (Zobacz artykuł)


Grudzień 2011
The PIE News

Młody, lecz ze względu na swoje kierownictwo doskonale znany na całym świecie serwis branży edukacyjnej The PIE News (Professionals in International Education) zamieścił notkę o zmianach kadrowych w naszej firmie. Do naszego teamu dołączył na stanowisku V-ce Dyrektora Wojciech Łapacz, zdobywca m.in nagrody LTM Star Award w kategorii najlepszej młodej firmy na świecie w 2009 roku, co zauważył również serwis The PIE News. (Zobacz artykuł)Grudzień 2011
TTG - Travel Trade Gazette

Doskonale znany w Polsce periodyk branży turystycznej, Travel Trade Gazette opublikował materiał z naszymi ekspertami pytając ich o plany firmy, nowe produkty oraz najbliższą przyszłość ATJ Lingwista. (Zobacz artykuł 1)

tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->