mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Obozy językowe Cypr

Cypr jest trzecią co do wielkości, po Sycylii i Sardynii, wyspą na Morzu Śródziemnym i równocześnie najmłodszym po Malcie - państwem w tej części Europy. Ślady kolonizacji brytyjskiej są obecne w codziennym życiu Cypryjczyków, którzy biegle mówią po angielsku, co sprzyja tym, którzy pragną uczyć się języka angielskiego właśnie na wyspie Afrodyty.

Cypr to nie tylko bogata historia z zabytkami sięgającymi Imperium Rzymskiego oraz niebywała gościnność Cypryjczyków, ale także piękne plaże, gorące Morze Śródziemne, zdrowy klimat i niepowtarzalne góry Troodos z najwyższym szczytem Olimpem. W miejscowościach wypoczynkowych nie brakuje dyskotek, restauracji i tawern. Wyspa ta, mająca walory kulturalne i kulinarne, klimatyczne, historyczne i środowiskowe staje się idealnym miejscem wypoczynku i nauki.

Angielski, słońce, morze i zabawa... Cypr to idealna destynacja w wakacje na obóz językowy!

Wyjazdy językowe na Cyprze możliwe są nie tylko dla młodzieży, ale także dla dorosłych i rodziców z młodszymi dziećmi 1-10 lat! Dla dzieci 1-2 lata szkoła oferuje opiekę babysitting, dla 3-5 lat amerykańskie przedszkole, a dla 6-10 lat zajęcia angielskiego dostosowane do zainteresowań i wieku.

Zobacz filmik z poprzedniego obozu językowego na CyprzeDla dzieci i młodzieży proponujemy 3 różne programy:

 • Program standardowy 2-3 tygodnie

Program standardowy obejmuje 22 lekcje języka angielskiego w tygodniu po 45 minut. Nauka prowadzona jest na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Młodzież 11-18 lat odbywa zajęcia w grupach liczących maksymalnie do 15 osób, a dzieci 6-10 lat w mniej licznych grupach 4-8 osobowych. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pisanego pierwszego dnia w szkole. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i interaktywny sposób, kładąc nacisk na komunikację i praktyczne wykorzystanie znajomości języka.

 • program FUN ENGLISH 10 dni dla młodzieży 13-18 lat, czyli angielski poza szkołą!

Poszukujecie wyjazdu dłuższego niż tydzień, ale krótszego niż pełne dwa tygodnie? Chcielibyście wyjechać do ciepłego kraju, poprawić swój język angielski w przyjemnej atmosferze z native speakerem poza salą lekcyjną, korzystając maksymalnie z pogody i morza? Specjalnie dla Was szkoła językowa ESSC wprowadziła innowacyjny program Fun English, który trwa 10 dni. Przeznaczony jest on głównie dla młodzieży 13-18 lat o poziomie od A1+ do B1, która odbędzie 25 praktycznych lekcji w terenie, które będą opierać się głównie na konwersacji, poznaniu i utrwaleniu słownictwa. Program skupia się głównie na atrakcjach plażowych i wodnych. Oczywiście uwzględniona jest obowiązkowa całodniowa zabawa w parku wodnym!

 • Kurs przygotowujący do certyfikatu IELTS (tylko lipiec)

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 15 lat, o poziomie minimum B1, która pragnie studiować w języku angielskim lub pracować za granicą. IELTS to rozpoznawalny na całym świecie certyfikat, który jest wymagany przez zagraniczne uczelnie, jak również często przez pracodawców. Kurs skupia się na rozwoju wszystkich kompetencji językowych (rozumienie ze słuchu, mówienie, rozumienie tekstu pisanego, pisanie), jak również na technikach pozwalających na zdanie egzaminu.


Masz pytania? Kliknij w SZYBKI KONTAKT 

Polecamy oferty

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz angielskiego dla młodzieży z kursem KREATYWNEGO WIZERUNKU w Limassol na Cyprze (6-18 lat), wylo     Limassol

Cypr
Limassol
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-06-23 - 2018-07-07

15 dni od 4989 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz angielskiego dla młodzieży w Limassol na Cyprze (6-18 lat), wylot z Warszawy      Limassol

Cypr
Limassol
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-06-29 - 2018-07-13

15 dni od 4489 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz angielskiego na Cyprze 6-19 lat, polski opiekun, wylot z Katowic      Limassol

Cypr
Limassol
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-03 - 2018-08-17

15 dni od 4350 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Fun English 11 dni na Cyprze, wiek 13-18 lat, wylot grupowy, polski opiekun      Limassol

Cypr
Limassol
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-10 - 2018-08-20

11 dni od 3540 PLN


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->