mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Agencja Turystyki Językowej Lingwista

Lingwista działa na polskim rynku od ponad 50 lat. Uczymy dorosłych, młodzież i dzieci języków obcych, organizujemy szkolenia dla firm, zagraniczne kursy językowe, obozy na całym świecie jak również wypoczynek na słonecznych wybrzeżach Cypru, Malty, Indii i innych krajów!

Nasze biuro jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki (WIT), Izby Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej (ITRP), amerykańskiego stowarzyszenia biur podróży NACTA (National Association of Career Travel Agents) oraz biurem akredytowanym przez International Association of Language Centres jak również Uni Agents. Otrzymaliśmy również znak jakości KidZone oraz prawo posługiwania się znakiem "British Agent" nadawanym przez Visit Britain.

 
  Akredytacja 

Zagraniczne kursy językowe
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji wyjazdów do Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, a także na wyspy Morza Śródziemnego: Maltę i Cypr. Nie ograniczamy się tylko do powyższych krajów i języków - proponujemy bowiem naukę w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, dając możliwość poznania takich języków, jak arabski, japoński, portugalski, grecki czy rosyjski.

Obozy i kursy dla dzieci i młodzieży - wyjazdy z opiekunami
Bazując na doskonałych ośrodkach zagranicznych proponujemy doskonale skrojoną ofertę obozów zagranicznych praz kursów językowych dla polskiej młodzieży. Uczestnicy przebywają pod opieką polskiego opiekuna oraz brytyjskich leaderów i nauczycieli i mają unikalną szansę na poznanie lokalnego języka bawiąc się i ucząc jednocześnie

Kursy językowe z piłką nożną
Pracujemy z najlepszymi klubami Europy: Realem Madryt, Manchesterem United, Tottenhamem Hotspur, Arsenalem, Juventusem czy Milanem!

Kursy językowe "z pomysłem"
Z nami można uczyć się języka nie rezygnując jednocześnie ze swoich hobby. Sportowych: koszykówki, golfa, piłki nożnej, żeglarstwa i wielu innych. Kulinarnych: kuchnia francuska, hiszpańska, włoska, międzynarodowa, wina, pizza, owoce morza...

Turystyka rekreacyjna
Od prawie 15 lat zajmuje się również turystyką rekreacyjną. Proponujemy wypoczynek głównie w basenie Morza Śródziemnego: na Cyprze, Malcie, w Grecji, a także w innych krajach na całym świecie. Proponujemy - m.in. Egipt, Meksyk, Indie czy Bułgarię.

Incentive
Działamy również aktywnie w sektorze B2B. Naszymi Klientami byli m.in. NESTLE Polska, STOEN, Orlen, Schindler Polska, Knauf Bauprodukte, Axel Springer, Presspublica (Rzeczpospolita), Rządowe Centrum Legislacji, APSYS, Lediberg, Reprograf, Polski Związek Triathlonu, Piłkarski Klub Sportowy POLONIA Warszawa, Marquard Media Polska, Warszawski Urząd Pracy, Radio Kolor, Nationwide, Fundacja Pinokio, TMF Poland, Aesculap Chifa, Dom Słowa Polskiego, Agro Trade, Spedcar Spedycja, Bank PKO, PWN, Najwyższa Izba Kontroli, Agencja Rynku Rolnego, ASTRO Warszawa, Polskie Książki Telefoniczne i wiele innych firm i urzędów.

Wyjazdy i wycieczki szkolne
Znając potrzeby najmłodszych turystów i pilnie wsłuchując się w potrzeby tak uczniów jak i szkół - od początku istnienia firmy organizujemy doskonałe programy wycieczek szkolnych. Jesteśmy niewątpliwym liderem i specjalistą do spraw wycieczek do Wielkiej Brytanii. Znamy tam każdy kąt, każdą atrakcję i setki hosteli chętnych na przyjęcie naszych grup!


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->