mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Kursy językowe za granicą

Czy chcesz uczyć się języka mogąc jednocześnie podróżować, zanurzyć się w kulturze danego kraju, poznać przeróżne zwyczaje i tradycje mieszkańców, a także zaprzyjaźnić się z rówieśnikami z całego świata?
To wszystko jest możliwe z ATJ Lingwista!

Proponujemy całą gamę kursów językowych za granicą: standardowe kursy językowe dla dorosłych na całym świecie, kursy językowe dla biznesmenów, specjalistyczne kursy językowe dla wybranych branż, kursy przygotowawcze dla nauczycieli, wyjazdy językowe połączone z hobby oraz zagraniczne obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Wybierz poniżej kurs językowy za granicą, który Cię interesuje.

Dlaczego zagraniczne kursy językowe?


Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Typowe lekcje języka w stacjonarnych szkołach w naszym ojczystym kraju często jednak nie zdają egzaminu - okazują się niewystarczająco efektywne: otoczeni jesteśmy znajomym sobie światem i ludźmi mówiącymi w rodzimym języku, co nie sprzyja zapamiętywaniu obcej mowy. Kursy językowe na Malcie

Inaczej jest z kursami językowymi za granicą: przebywając w kraju, gdzie prawie nie słyszymy ojczystego języka, a środowisko przesycone jest nieznanymi nam wyrazami, zostajemy niejako zmuszeni do przyswajania języka, który nas ze wszech stron otacza. Osłuchanie, przełamanie bariery skonstruowania pierwszych zdań w języku obcym, pierwszy udany dialog, a później także doskonalenie zdolności płynnego mówienia to zdecydowanie więcej niż 12 miesięczny kurs w zatłoczonych i przeładowanych grupach w polskich szkołach. Chłoniemy obcy język wszystkimi zmysłami, a poznane na lekcjach nowe słowa i zasady gramatyki jesteśmy w stanie niemal natychmiast przećwiczyć i zapamiętać. Dodatkowo uczestnictwo w lokalnych atrakcjach razem z nowo poznanymi przyjaciółmi wzmacnia naszą motywację do dalszej nauki.


Wybierz kurs językowy dla siebie!


1. Standardowe kursy językowe za granicą dla dorosłych

Jest to najczęściej wybierany rodzaj kursu językowego za granicą. Pozwala na zdobycie ogólnych umiejętności językowych - czytania, pisania, słuchania i komunikowania się. Kursy te prowadzi się na wszystkich poziomach zaawansowania. Można wybrać zarówno kurs standardowy (ok. 15-20 lekcji w tygodniu), jak i intensywny (30-40 lekcji w tygodniu).

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć:

Kursy języka angielskiego za granicąKursy języka niemieckiego za granicąKursy języka francuskiego za granicąKursy języka hiszpańskiego za granicąKursy języka włoskiego za granicąKursy języka rosyjskiego za granicąKursy języka arabskiego za granicąKursy języka chińskiego za granicąKursy języka japońskiego za granicą
angielskiniemieckifrancuskihiszpańskiwłoskirosyjskiarabskichińskijapoński
2. Kursy biznesowe za granicą

Kursy te są polecane ludziom biznesu, na co dzień wykorzystującym język obcy w pracy. Na biznesowym kursie językowym, oprócz przyswajania ogólnych zasad gramatycznych, kładzie się nacisk na słownictwie biznesowym, przydatnym w spotkaniach biznesowych, konferencjach, prezentacjach i negocjacjach. Minimalny poziom językowy niezbędny do zakwalifikowania się na ten typ kursu to zwykle średniozaawansowany (B1-B2).


Wybierz język kursu biznesowego:

Kursy biznesowe języka angielskiego za granicą angielskiniemieckifrancuskihiszpańskiwłoskirosyjskiarabskijapoński 
3. Kursy językowe specjalistyczne

Jeśli pracują Państwo w specyficznym sektorze, proponujemy zagraniczne kursy ze specjalistycznego słownictwa danych branż. Kursy te są przeznaczone dla osób o minimalnym poziomie języka średniozaawansowanym (B1-B2).
Specjalistyczne kursy językowe organizowane są w konkretnych datach w grupach lub traktowane są jako dodatek do kursów standardowych w formie intensywnego kursu w mini grupie językowej lub jako lekcje indywidualne one-to-one przez cały rok. 

Oferujemy specjalistyczne kursy językowe dla następujących branż:


4. Kursy przygotowujące do egzaminów
j. angielski: FCE, CAE, IELTS, TOEFL, TOEIC, CELTA, ESOL, BT, TKT

j. niemiecki: TestDaF, ZOP, DSH

j. francuski: DELF, DALF

j. hiszpański: DELE 

j. rosyjski: TBU, TRKI

j. japoński: JLPT


Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: e-mail


5. Kursy językowe + hobby


Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: e-mail6. Kursy językowe rodzinne

Zapraszamy całe rodziny do spędzenia z nami cudownych, językowych wakacji! Na naszych kursach językowych zarówno dzieci, jak i dorośli mogą w tym samych godzinach uczestniczyć w lekcjach językowych, oczywiście dopasowanych do każdego pod względem wieku i poziomu językowego. A po lekcjach, kiedy dzieci szaleją z rówieśnikami z innych krajów w grach i zabawach językowych, dorośli mogą zwiedzać lub wypoczywać przy lampce wina, pogłębiając nowo zawarte znajomości z całego świata.

Dostępne kursy rodzinne:
 
j. angielski: Londyn, Brighton, Malta, Cypr, Toronto, San Francisco, Boston, San Diego


Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: e-mail7. Kursy językowe dla osób 50+

Osoby w każdym wieku mogą wziąć udział w kursie językowym za granicą! Proponujemy specjalnie wyprofilowane kursy językowe w grupach złożonych wyłącznie z osób 50+. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, w formie i tempie dostosowanym do uczestników, zaś po zajęciach organizowane są wspólne wyjścia do teatru, restauracji i na spacery.

Dostępne kursy językowe 50+:

 Kursy dla seniorów język angielski za granicąj. angielski: Londyn, Malta, Nowy Jork, Boston, San Diego, San Francisco, Toronto, Vancouver, Auckland, Brisbane  
 j. francuski: Paryż, Nicea
 j. włoski: Florencja


Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: e-mail 8. Obozy językowe dla młodzieży

W sezonie letnim oraz w ferie zimowe zapraszamy osoby niepełnoletnie na obozy językowe w różnych miastach świata. To połączenie nauki języka ze świetną zabawą, zwiedzaniem, poznawaniem innej kultury i zawieraniem międzynarodowych znajomości. Na każdym obozie realizowany jest bogaty program rozrywkowo-animacyjny, dostosowany do wieku uczestników.

Dlaczego warto wybrać ATJ Lingwista?


Warto nam zaufać - jako agencja turystyki językowej spełniamy językowe marzenia już od prawie ćwierćwiecza, zaś Szkoła Języków Obcych Lingwista, z którą nasze biuro jest utożsamiane, jest najstarszą szkołą w Polsce - istnieje już od 1958 roku! Mamy olbrzymie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów na kursy językowe za granicą, ale jednocześnie podążamy za najnowszymi trendami w turystyce i edukacji. 

tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->