mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Kursy włoskiego we Włoszech

Któż nie zna symboli Włoch, jakimi są starożytni Rzymianie, Koloseum, makaron i pizza! Będąc tam nie sposób przeoczyć licznych zabytków z czasów Antyku, świadczących o wysokiej kulturze i ekonomicznej potędze przodków Włochów. Kursy włoskiego we Włoszech to nauka włoskiego w cieniu bujnych winorośli i skosztuj jednej z najlepszych kuchni w Europie!


Kursy włoskiego we Włoszech


Kursy językowe organizujemy z profesjonalnym podejściem, w otoczeniu językiem obcym na co dzień. To właśnie dlatego kursy włoskiego we Włoszech są tak efektywną metodą nauki języka. Trzeba się przekonać na własnym doświadczeniu, że to właśnie codzienny kontakt z językiem będzie dawał najlepsze efekty. Uczestnicy kursu zapoznają się z językiem stopniowo, wdrażając niezbędne słownictwo i obowiązujące zasady gramatyki. kursy włoskiego we Włoszech to okazja na spędzenie czasu w wyjątkowym otoczeniu i połączenie tego z nauką języka na bardzo wysokim poziomie.

Rzym - stolica Włoch, miasto w środkowej części kraju w otoczeniu wzgórz, nad Tybrem, ośrodek administracyjny i polityczny (siedziba prezydenta, ministerstw i urzędów). Stolica i główne miasto regionu administracyjno-historycznego Lacjum. Stolica kraju i siedziba najważniejszych instytucji życia politycznego i gospodarczego. Drugi po Mediolanie ośrodek finansowy i gospodarczy. Wielki węzeł komunikacji lotniczej oraz kolejowej i drogowej. Światowy ośrodek turystyczny z bardzo bogatymi zabytkami starożytności i średniowiecza (kościoły, bazyliki, Koloseum, pałace, fontanny i wiele innych budowli), niezwykle bogate muzea, nowoczesne osiedla mieszkaniowe na przedmieściach. Częścią miasta jest Watykan - siedziba papieży (najmniejsze państwo świata). Corocznie odwiedzany przez kilkanaście milionów turystów.

Florencja - to kolebka włoskiego renesansu, uważana przez wieki za najpiękniejsze włoskie miasto. Tu w XV i XVI wieku wielcy malarze, rzeźbiarze i architekci tworzyli swe dzieła, które do dziś inspirują innych artystów na całym świecie.

Mediolan - stolica Lombardii - najbogatszego i najlepiej rozwiniętego regionu kraju - oraz drugie co do wielkości miasto Włoch. Mediolan kojarzy się przede wszystkim z pokazami mody światowej klasy projektantów oraz kulturą na najwyższym poziomie - licznymi muzeami i słynną operą La Scala. Będąc w Mediolanie trzeba także zwiedzić imponujący zamek Sforzów i napić się doskonałego włoskiego espresso w jednej z urokliwych kawiarenek. Mediolan to świetne miejsce aby rozpocząć kursy włoskiego we Włoszech.

Polecamy oferty

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka Włoskiego we Florencji, Włochy od 16 lat (WŁF 01)       Florencja

Włochy
Toskania
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-02-11 - 2018-02-24

14 dni od 2339 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka włoskiego, Kalabria, od 16 lat (WLK03)       Kalabria

Włochy
Kalabria (Calabria)
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-04-29 - 2018-05-05

7 dni od 1715 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka włoskiego w Mediolanie, Włochy, od 18 lat (WŁM 01)       Mediolan

Włochy
Lombardia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-06-10 - 2018-06-23

14 dni od 2339 PLN


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.