mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Czwartek, 14 grudnia 2017

Kursy niemieckiego w Niemczech

Zapraszamy do nauki języka niemieckiego w jego ojczyźnie - Federalnej Republice Niemiec. Kursy niemieckiego w Niemczech to wspaniała okazja by zwiedzić który jest jedną z głównych potęg ekonomicznych świata. Podziwiane są od lat za swoją precyzyjną inżynierię i nowoczesne technologie. Kraj ten składa się z 16 landów, z czego każdy odznacza się własną, unikalną kulturą wartą bliższego poznania.


Kursy niemieckiego w Niemczech


Kursy niemieckiego w Niemczech to naprawdę dobra perspektywa dla wszystkich, których interesuje szybka i efektywna nauka. Korzystanie z języka niemieckiego na co dzień zdecydowanie będzie miało dobry wpływ na przyswajanie podstawowych słówek. Nie da się ukryć również, że kursy niemieckiego w Niemczech będą dawały wiele radości i pozwolą na poznanie nowego kraju i poznanie nowej, odmiennej kultury. Każdy z naszych kursantów kończy cykl z pełną satysfakcją i z gwarancją znajomości języka niemieckiego na odpowiednio wysokim poziomie.

Berlin - jest największą metropolią pomiędzy Moskwą i Paryżem, położoną w centrum nowej Europy. Przez ponad trzy dziesięciolecia Berlin pozostawał miastem podzielonym, dzisiaj jest siedzibą parlamentu i rządu zjednoczonych Niemiec. W Berlinie na każdym kroku można spotkać pamiątki burzliwej niemieckiej i europejskiej historii, ale miasto jest także największym placem budowy w Europie, miejscem, w którym powstają nowe budynki zaprojektowane przez najlepszych architektów na świecie. W mieście działa ponad 50 dużych teatrów  i małych scen teatralnych, około 170 muzeów prezentujących kolekcje sztuki na najwyższym światowym poziomie, 300 miejskich i prywatnych galerii sztuki i ponad 130 kin. Berlin uznawany jest za tygiel współczesnej kultury - miasto jest miejscem spotkań naukowców, architektów, muzyków, artystów oraz twórców teatralnych i filmowych z całego świata. Parki, lasy i jeziora wokół miasta stwarzają świetne warunki do odpoczynku dla szukających wytchnienia od wielkomiejskiego ruchu i gwaru mieszkańców miasta i przyjezdnych.

Hamburg - "Perła Północy", to nie tylko drugie co do wielkości miasto niemieckie, ale także jedno z najpiękniejszych w kraju. Do portu hamburskiego przybijają statki z całego świata, co gwarantuje mu kosmopolityczną atmosferę. Każdego dnia Hamburg oferuje do odkrycia coś nowego - Dzielnica Spichlerzy, Targ Rybny czy słynna ulica Reeperbahn to tylko niektóre spektakularne miejsca. Rozrywka i sztuka z najwyższej półki urozmaicą pobyt w tym magicznym mieście. 

Frankfurt nad Menem - oczaruje Cię swoim urokiem starego miasta i imponującą dzielnicą finansową - jest to doskonałe miejsce na kurs niemieckiego. Leży po obu stronach rzeki Men u stóp gór Taunus. Miasto liczy zaledwie pół miliona mieszkańców, ale wchodzi w skład blisko 6-milionowej aglomeracji. Jest to również ważny węzeł komunikacyjny oraz wielki port lotniczy. Z miastem związany był W. Goethe i Anna Frank, stąd też pochodzą słynne frankfurterki i parówki.  

Polecamy oferty

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka niemieckiego, Berlin, od 18 lat (NIB02)       Berlin

Niemcy
Berlin
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2017-12-17 - 2017-12-24

8 dni od 949 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka niemieckiego, Hamburg, od 17 lat (NIH03)       Hamburg

Niemcy
Hamburg
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2017-12-17 - 2017-12-24

8 dni od 439 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka Niemieckiego, Monachium, od 16 lat (NIM01)       Monachium

Niemcy
Bawaria
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2017-12-17 - 2017-12-24

8 dni od 1279 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka niemieckiego, Dusseldorf, od 18 lat       Düsseldorf

Niemcy
Nadrenia Północna-Westfalia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2017-12-17 - 2017-12-24

8 dni od 1213 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka niemieckiego, Frankfurt (NIF04)       Frankfurt

Niemcy
Hesja
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2017-12-17 - 2017-12-24

8 dni od 1375 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs j. niemieckiego w Kolonii, od 16 lat (kod oferty NIK06)       Kolonia

Niemcy
Nadrenia Północna-Westfalia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2017-12-17 - 2017-12-24

8 dni od 1279 PLN


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08

Uwaga! Nowy adres:
ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Napisz do nas!
Zadaj pytanie on-line

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.