mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Kursy angielskiego w Anglii i obozy językowe Londyn

Jeśli chodzi o kurs angielskiego za granicą, trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do nauki niż Anglia. To kierunek idealny dla tych, którzy chcą nie tylko poznać angielski w Anglii, ale również całkowicie zanurzyć się w kulturze kraju, będącego kolebką międzynarodowego i uniwersalnego języka, jakim jest właśnie język angielski. Kursy językowe w Anglii sprawiają, że poznaje się wielokulturową brytyjską mozaikę narodowościową. Jeśli wybierzesz obozy językowe Londyn zapewni Ci moc wrażeń. Tutaj różnorodność przeplata się z tradycjonalizmem i nowoczesnością światowej potęgi gospodarczej. Nic dziwnego więc, że kursy angielskiego w Londynie cieszą się tak dużą popularnością. Każdy chce odwiedzić tę znaną stolicę. Kursy angielskiego w Anglii są też, oczywiście, organizowane w innych miastach, ale jeśli chodzi o obozy językowe Londyn jest również bardzo atrakcyjny turystycznie. Kursy angielskiego w Londynie pozwolą Ci też stworzyć sieć kontaktów, które zaprocentują w przyszłości.

Szerokie możliwości, które dają nasze kursy angielskiego w Anglii, pokazują z jakim profesjonalizmem podchodzimy do każdego z naszych klientów. Angielski w Anglii proponuje wiele szkół językowych, jednak nie w każdej tak duży nacisk kładzie się na obsługę klienta. Nie da się ukryć, że kursy angielskiego w Londynie są najbardziej popularne spośród obozów językowych. Angielski w Anglii przyswaja się naprawdę łatwo. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda obóz językowy Anglia stanowi dobrą okazję. Większość ludzi szybko osłuchuje się z angielskim, zwłaszcza że już wcześniej mieli z nim styczność. Kiedy więc planuje się obozy językowe Anglia często stawiana jest na pierwszym miejscu. Codzienne obcowanie z językiem przynosi świetne efekty. Jeśli za odpowiednią formę nauki uznamy właśnie obozy językowe Anglia będzie najlepszym do tego miejscem. Każdy z naszych Klientów wie doskonale, że jeśli chodzi o obozy językowe Londyn stwarza najlepsze warunki i pozwala na osiągnięcie niesamowitych wyników.

Birmingham - to drugie co do wielkości miasto w Anglii, poprzecinane rozbudowanym systemem kanałów, które łącznie są dłuższe od kanałów w Wenecji! Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym. To kosmopolityczne miasto, zamieszkałe przez ludność o jednej z najniższych średnich wieku w Europie, daje doskonałe warunki do nauki, połączone z rozrywką na najwyższym poziomie.


Bournemouth - jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w południowej Anglii, położony ok. 150 km od Londynu. Czyste, rozległe plaże, dogodne warunki do uprawiania sportów wodnych, mnóstwo atrakcji i ciekawe otoczenie przyciągają turystów przez cały rok. Będąc tu, trzeba odwiedzić Cardiff Castle - niepowtarzalny zamek, wybudowany w okresie wiktoriańskim, łączący styl gotycki, klasyczny i arabski. Niezwykły jest także wiszący nad miastem balon, zwany Bournemouth Eye, z którego roztacza się wspaniały widok na okolicę. Angielski w Anglii? Bournemouth to świetne miejsce na rozpoczęcie nauki.


Brighton - położone nad kanałem La Manche, dawniej jako wioska rybacka, a od XVIII w. rozwija się jako nadmorski kurort, obecnie bardzo popularny wśród turystów - nie tylko ze względu na swoje walory klimatyczne, ale również na wspaniałe zabytki i atrakcje, takie jak Royal Pavilion - była rezydencja królewska i przykład egzotyzmu w sztuce europejskiej, molo Palace Pier o długości ponad 500 m, które stanowi centrum rozrywki dla turystów oraz Sea Life Centre - oceanarium położone tuż nad morzem, w którym znajduje się najdłuższy w Europie podwodny tunel, gdzie z bliska można zobaczyć rekiny i inne morskie zwierzęta.


Cambridge - miasto uniwersyteckie, nazywane też miastem krokusów i żonkili. Jest siedzibą drugiego po Oxfordzie najstarszego uniwersytetu w Anglii, Cambrigde University, składającego się z kompleksu 23 college’ów. Miasto może pochwalić się dużą liczbą zabytków, takich jak liczne budowle sakralne, m.in. kościoły - Hesteroly Sepulcry (XII w.) i St. Mary the Great (XV w.), pałac senatu z XVIII w., budynki uniwersyteckie, z najstarszym St. Peter’s College, a także Trinity Hall, King’s College wraz z kaplicą King’s Chapel. Młodzi ludzie siedzący na murkach i trawnikach, ciepłe słońce, piękne zabytkowe dziedzińce, mnóstwo pubów i cudne ogrody - rytm życia wyznaczają tu studenci, co sprawia, że miasto jest świetnym miejscem dla chętnych do nauki języka.


Canterbury - miasto uniwersyteckie w południowo-wschodniej części Anglii, założone przez Rzymian. Mimo zbombardowania podczas II Wojny Światowej, ocalało tam wiele dawnych budynków. Obecnie jest ekscytującą mieszanką styli architektonicznych, od średniowiecznej starówki, przez budowle z epoki Tudorów, aż po nowoczesne biurowce, która co roku przyciąga tysiące turystów. Latem w otaczających miasto ogrodach odbywają się wydarzenia kulturalne, podczas których można m.in. spróbować potraw z różnych zakątków świata.  


Eastbourne - uważane jest za jeden z najpiękniejszych kurortów południowej Anglii i jest to miasto z największą ilością dni słonecznych w całym Zjednoczonym Królestwie, tak więc spragnieni słońca również nie powinni narzekać na brak atrakcji! Znakiem rozpoznawczym miasta jest  najwyższy kredowy klif w Południowej Anglii - Beachy Head. Latem nad brzegiem morza codziennie odbywają się koncerty, zaś w sierpniu podziwiać można widowiskowy pokaz akrobacji lotniczych.


Londyn - tego miasta nie trzeba nikomu przedstawiać. To kosmopolityczna stolica Wielkiej Brytanii, pełna muzeów, galerii, wspaniałych historycznych budowli, eleganckich restauracji i ekskluzywnych butików, ale również przepięknych parków i światowej klasy atrakcji turystycznych: Big Ben, Pałac Buckingham, Tower of London czy Tower Bridge. Jest to jedno z największych miast świata, jak również największe światowe centrum finansowe. Wszechobecne sprzeczności tego miasta zaskakują i fascynują jednocześnie. Będąc tutaj nie można się nudzić!


Manchester - to miasto słynne nie tylko dzięki muzyce i dwóm znanym drużynom piłkarskim. To tutaj powstała słynna fabryka samochodów Rolls-Royce! Jest to miasto akademickie, tętniące życiem, kuszące przyjezdnych dużą liczbą prestiżowych teatrów, galerii sztuki, kawiarni, pubów, klubów nocnych oraz muzeów i miejsc ciekawych pod względem architektonicznym, ale również stosunkowo niskim kosztem życia w stosunku do innych brytyjskich miast.


Oxford ­- znany jest przede wszystkim jako siedziba jednego z najstarszych uniwersytetów na świecie. To wspaniałe miejsce do spacerów i odkrywania tajemniczej aury akademickich budowli, których dzieje sięgają 750 lat wstecz, ale w ich murach zmieniło się od tego czasu niewiele. W mieście mieszkało i studiowało wiele znanych osobistości. Warto zwiedzić m.in. Christ Church, gdzie wykładał Lewis Caroll, autor "Alicji w krainie czarów", oraz miejsca, które współcześnie zainspirowały J. K. Rowling do napisania kultowego już "Harry’ego Pottera". Znajdziemy tu także najstarsze w Anglii muzeum - Radcliffe Camera oraz Bleinhein Palace - miejsce urodzenia Winstona Churchilla.


Torbay - związek 3 miast: Paignton, Brixham i Torquay, znajdujących się na południowym zachodzie kraju. Niegdyś spokojne wioski rybackie, dziś otwarte na turystów i ich zapotrzebowania. Wypoczynek na plaży można połączyć z możliwością uprawiania sportów wodnych, m.in. kite surfingiem, lub ze spacerami po molo Paignton i wzdłuż nabrzeża.

Polecamy oferty

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka angielskiego, Oxford, od 16 lat (WBO07)       Oxford

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-04-15 - 2018-04-28

14 dni od 3399 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka angielskiego, Eastbourne, od 16 lat (WBE11)       Eastbourne

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-05-06 - 2018-05-12

7 dni od 1559 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
(Zielona szkoła) Śladami Harry'ego Pottera, 7 dni / NA ZAPYTANIE DLA GRUP      Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-05-12 - 2018-05-18

7 dni od 1615 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka angielskiego, Edynburg, od 16 lat (WBE12)       Edynburg

Wielka Brytania
Szkocja
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-05-20 - 2018-06-02

14 dni od 3169 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka angielskiego, Brighton, od 16 lat (WBB10)       Brighton

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-05-27 - 2018-06-03

8 dni od 919 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Ekscytujący obóz językowy Śladami Harry'ego Pottera, 12-15 lat, autokar      Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-07-07 - 2018-07-15

9 dni od 2350 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Londyn-Brighton - Oxford - Fun English z intensywnym zwiedzaniem i świetną zabawą - obóz 13-18lat     Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-07-07 - 2018-07-15

9 dni od 2099 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz językowy na kampusie pod Londynem, wyjazd grupowy samolotem z opiekunem (12-17 lat)      Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-07-15 - 2018-07-28

14 dni od 7989 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz piłkarski z klubem Chelsea i j. angielskim, wszystkie poziomy zaawansowania, Londyn (10-17 lat)     Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-07-16 - 2018-07-29

14 dni od 12000 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Międzynarodowy obóz językowy w Liverpoolu, wyjazd grupowy (11-17 lat), polski opiekun      Liverpool

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-07-19 - 2018-08-02

15 dni od 7289 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz językowy z udziałem młodzieży angielskiej w Dorset / Anglia, wyjazd grupowy samolotem (7-17 lat     Bournemouth

Wielka Brytania
Dorset Hrabstwo
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-07-28 - 2018-08-11

15 dni od 6889 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz FILM MAKING z młodzieżą angielską, z angielskim lub bez, wyjazd grupowy samolotem (13-16 lat),     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 8339 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka angielskiego w Birmingham, Wielka Brytania (WBB 20)      Birmingham

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-11

8 dni od PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz fotograficzny z młodzieżą angielską z kursem angielskiego lub bez Boreatton Park / Anglia, wyja     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 8339 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz językowy Multi Activity z kursem lub bez z młodzieżą angielską, wyjazd grupowy samolotem (7-16)     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 7089 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz Mission Spy, czyli misja szpiegowska z młodzieżą angielską, wyjazd grupowy samolotem (7-10 lat)     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 7589 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz Motorsports z młodzieżą angielską z angielskim lub bez, wyjazd grupowy samolotem (7-16 lat), Bo     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 7589 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz Multi-activity bez języka z młodzieżą angielską, wyjazd grupowy samolotem (7-17 lat), Boreatton     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 6889 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz taneczny z młodzieżą angielską z angielskim lub bez, wyjazd grupowy samolotem (10-16 lat), Bore     Shrewsbury

Wielka Brytania
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-04 - 2018-08-18

15 dni od 7589 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz językowy w międzynarodowej szkole językowej w Eastbourne, rodziny, 12-17l      Eastbourne

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-05 - 2018-08-18

14 dni od 5075 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka angielskiego, od 16 lat (WBB 09)       Bournemouth

Wielka Brytania
Dorset Hrabstwo
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-05 - 2018-08-11

7 dni od 1626 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Obóz językowy w międzynarodowej szkole językowej w Eastbourne, rezydencja, 12-17      Eastbourne

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-05 - 2018-08-18

14 dni od 5975 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 18 lat (WBL02)       Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-08-18 - 2018-08-25

8 dni od 1190 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka angielskiego w Londynie, Wielka Brytania (WBL 13)       Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-09-29 - 2018-10-06

8 dni od 1499 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
(Zielona szkoła) Wokół Londynu, 6 dni / NA ZAPYTANIE DLA GRUP       Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-10-13 - 2018-10-18

6 dni od 1445 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka angielskiego,Londyn, od 16 lat (WBL01)       Londyn

Wielka Brytania
Londyn
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-10-14 - 2018-10-20

7 dni od 1319 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kursy języka angielskiego, Cambridge, od 16 lat (WBC08)       Cambridge

Wielka Brytania
Cambridgeshire
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-10-21 - 2018-11-03

14 dni od 3399 PLN

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Kurs języka angielskiego w Torbay, Wielka Brytania (WBP06)       Torquay

Wielka Brytania
Anglia
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-11-04 - 2018-11-11

8 dni od 1589 PLN


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->