mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Jak zarezerwować zagraniczny kurs językowy

Jak wybrać odpowiedni kurs za granicą?


Kwestia wyboru najlepszego i przynoszącego największe korzyści kursu językowego dla Państwa, Państwa dzieci czy też pracowników Państwa firmy nie jest sprawą zupełnie prostą. Jest kilka czynników, które musimy wziąć pod uwagę planując szkolenie językowe. Do najważniejszych czynników do rozważenia należą:

1)
Rodzaj kursu: czy chcemy podnieść ogólne kompetencje językowe czy szkolić się w zakresie języka specjalistycznego? Czy zależy nam na bardzo intensywnym kursie dającym duży progres w ciągu maksymalnie krótkiego czasu czy raczej zależy nam na możliwości konwersacji z innymi studentami w ramach mini grupy i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach? A może szukamy kursu językowego połączonego z super intensywnym obozem młodzieżowym lub treningiem jakiejś dyscypliny sportowej?

2) Czy zależy nam na bardzo
intensywnym kursie, na którym uczestnik będzie miał ponad 5-6 lekcji dziennie czy raczej chcemy uczyć się w taki sposób, by skorzystać z oferty kulturalnej, turystycznej czy sportowej miejsca w którym będziemy się uczyć?

3)
Ile czasu możemy poświęcić na naukę: tydzień, dwa, a może całe wakacje?

4) Czy zależy nam na
zakwaterowaniu w hotelu, gdzie dostępne będą wszelkie dostępne udogodnienia biznesowe, czy chcemy poznać bliżej kraj w którym jesteśmy -od wewnątrz” i korzystając z okazji zamieszkać u typowej lokalnej rodziny? Czy chcemy, aby ktoś przygotowywał dla nas posiłki (hotel, rodzina) czy chcemy korzystać z barów i restauracji serwujących lokalne specjały?

5)
W jakim miejscu chcielibyśmy się szkolić? W wielkim mieście takim jak Nowy Jork czy Londyn a może w zaciszu niewielkiej wyspy Gozo lub nad Atlantykiem w małej irlandzkiej miejscowości?

Jak widać, każdy ma swoje indywidualne cele językowe do osiągnięcia i własne upodobania i potrzeby, które chce zrealizować. Nasz zespół wyselekcjonował najlepsze szkoły na całym świecie i najciekawsze, dające najwięcej możliwości rozwoju kursy w tych szkołach. Wystarczy kontakt z nami, byśmy przygotowali dla Państwa pełną ofertę według Państwa wskazań.

Jak zarezerwować taki wyjazd językowy?


Istnieje kilka sposobów dokonania rezerwacji wyjazdu:


1.  W biurze w Warszawie  po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki rezerwujemy miejsce w szkole i u przewoźnika. Po otrzymaniu ze szkoły potwierdzenia przyjęcia na kurs należy na miesiąc przed datą wyjazdu wpłacić pozostałą cześć należności. Wpłata może nastąpić w kasie biura lub na konto ATJ Lingwista (należy wówczas przedstawić oryginał dowodu wpłaty).

W treści przelewu należy wpisać nazwisko uczestnika oraz termin i miejsce wyjazdu. W ustalonym terminie, po dokonaniu pełnej płatności, nasze biuro przekazuje Klientowi dokumenty dotyczące wyjazdu. Mogą być one odebrane osobiście, przesłane pocztą elektroniczną, listem poleconym pod wskazany w deklaracji adres lub przesłane pocztą kurierską na koszt Klienta.

2. U wybranego przedstawiciela - Agenta: współpracujemy z biurami podróży na terenie całego kraju. Ich listę znajdą Państwo na stronie internetowej  www.lingwista.com.pl. Procedura zapisów jest podobna jak w poprzednim przypadku. Agent podpisuje z Klientem deklarację i umowę oraz przyjmuje zaliczkę. Pozostała wpłata może być dokonana bezpośrednio u Agenta lub na konto ATJ LINGWISTA. Odbiór dokumentów następuje u Agenta lub, na życzenie klienta, za pośrednictwem poczty.

3. Za pośrednictwem Internetu: Należy po prostu kliknąć "Rezerwuj" przy odpowiednim terminie wybranej imprezy i wypełnić dane osobowe. Wpłaty należy dokonać na podane konto ATJ LINGWISTA. Odbiór dokumentów możliwy jest osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem poczty.

4. Korespondencyjnie: oryginał umowy i deklaracji oraz dowód wpłaty zaliczki należy przesłać na adres: ATJ LINGWISTA, ul. Nowolipki 27, 01-010 Warszawa . Dalsza procedura przebiega jak w poprzednich przypadkach.

5. Telefonicznie: dzwoniąc do nas pod numer 22 629 09 88. Prześlemy Państwu wszystkie dokumenty oraz informacje dodatkowe za pomocą email.

6. Za pomocą poczty email: prosimy przesłać wszystkie informacje osobowe oraz datę,  rodzaj kuru i szkołę w której chcą Państwo rozpocząć naukę na adres lingwista@lingwista.com.pl  Po sprawdzeniu poprawności danych prześlemy Państwu wypełnione dokumenty do podpisania.

7. Za pomocą komunikatorów internetowych skype i gadu-gadu. Po nawiązaniu kontaktu procedura jak powyżej.

Jeśli po lekturze katalogu wybiorą Państwo kurs dla siebie lub jeśli do podjęcia decyzji na temat wyjazdu potrzebne będą Państwu dodatkowe informacje, zapraszamy do naszych biur, gdzie spotkacie się z miłą i profesjonalną obsługą.


Umowa-Zgłoszenie - Kursy Językowe za granicą - Pobierz


Warunki Umowy - Kursy Językowe za granicą - Pobierz


Ważne informacje - Kursy Językowe za granicą - Pobierz


Umowa-Zgłoszenie - Wyjazdy wypoczynkowe - Pobierz


Warunki Umowy - Wyjazdy wypoczynkowe - PobierzZapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.