mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Agencja Turystyki Językowej Lingwista


Dlaczego warto zaufać nam i wyjechać z nami?

DOŚWIADCZENIE
Marka Lingwista jest jedną z najstarszych marek polskiej turystyki. Jako szkoła językowa i przedsiębiorstwo zajmujące się szkoleniami językowymi istniejemy od 1958 roku! Praca Agencji Turystyki Językowej stała się - z oczywistych względów - możliwa dopiero po zmianach ustrojowych. Jako jedna z pierwszych firm zajęliśmy się więc wysyłaniem polskich studentów do prestiżowych szkół językowych za granicą. Robimy to z powodzeniem od prawie 30 lat!


AKREDYTACJE I CERTYFIKATY
Nasze biuro jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki, Izby Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej oraz specjalistą od wyjazdów językowych akredytowanym przez międzynarodowe stowarzyszenie International Association of Language Centres. Otrzymaliśmy również znak jakości KidZone jako biuro turystyczne przyjazne dzieciom oraz prawo posługiwania się znakiem "British Agent" nadawanym przez Visit Britain jako specjaliści od Wielkiej Brytanii. Posiadamy także amerykańską akredytację biur podróży NACTA. Jesteśmy również akredytowanym przedstawicielem największych i najlepszych jednostek edukacyjnych świata.

 Warszawska Izba Turystyki  logo uni agents  

SPECJALIZACJA
Agencja Turystyki Językowej ma ścisłą specjalizację. Zajmujemy się turystyką językową i młodzieżową, a na rynku wyjazdów wypoczynkowych - tym, na czym się najlepiej znamy i gdzie jesteśmy obecni od lat: Cyprem. Znamy naszą branżę na wylot!

WIEDZA
My, w odróżnieniu od wielu innych biur podróży zajmujących się turystyką językową, odwiedzamy szkoły, które reprezentujemy. Nie traktujemy kursów językowych jako dodatku do oferty, ale jako jej najważniejszy element! Odwiedzamy nasze szkoły i wizytujemy miejsca, gdzie będą mieszkać nasi studenci. W Wielkiej Brytanii czy na Cyprze jesteśmy nawet po kilka razy w roku, ale docieramy też do najdalszych zakątków Irlandii, Włoch, Francji, Hiszpanii czy Malty. Widzieliśmy nasze szkoły w Stanach, a nawet... w Chinach! My naprawdę wiemy, co sprzedajemy!

ZESPÓŁ
Odmłodzony, wykształcony, zawsze pomocny i otwarty na potrzeby najmłodszych i najstarszych studentów! Wszyscy mówimy po angielsku, ale także po francusku, niemiecku, rosyjsku, chorwacku, hiszpańsku, włosku, a nawet po japońsku! Staramy się podróżować tak często jak to możliwe i rozszerzać nasze horyzonty! I jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji!

ELASTYCZNOŚĆ

Wciąż szukamy nowości i jesteśmy otwarci na "nowe" - niezależnie czym to nowe jest! Od kursów językowe z opcjami sportowymi - przede wszystkim z piłką nożną (obozy Realu Madryt, Manchesteru United, Arsenalu, Juventusu i innych klubów), kursy z warsztatami artystycznymi w Londynie oraz katalog ofert związanych z gotowaniem i kulinariami!
tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.