mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Informacje dla mediów o ATJ Lingwista

Agencja Turystyki Językowej Lingwista
to ponad 50 lat (!) doświadczenia w nauczaniu języków obcych Polaków w Polsce i ponad 20 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów edukacyjnych za granicą. To ponad sto tysięcy osób, które wyjechały z nami na różne formy wypoczynku i nauki oraz zapewne kilkaset tysięcy, które skorzystało z ofert szkół językowych Lingwista na terenie Polski.

Z miłą chęcią podzielimy się z Państwem naszą olbrzymią wiedzą na temat nauczania języków obcych w ich najbardziej naturalnych warunkach - czyli tam, gdzie są one językiem urzędowym. Nasz zespół związany jest z branżą turystyki językowej od lat. Znamy od podszewki nawyki i przyzwyczajenia wyjazdowe Polaków i trzymamy rękę na pulsie najnowszych trendów światowych. Znamy nie tylko polską branżę turystyki językowej, ale także dzięki naszej stałej obecności na największych imprezach branżowych świata znamy najważniejsze postaci naszej branży od Sydney i Tokio po Londyn i Nowy Jork.


Do Państwa dyspozycji pozostają:

Iwona Kostecka - Właściciel
- germanistka i założycielka firmy. Osoba z największym i najdłuższym doświadczeniem biznesowym w firmie. Zajmuje się rozwojem firmy oraz projektami unijnymi.

Monika Valleton - Dyrektor
- wszechstronnie wykształcona w Polsce i Francji na polu zarówno managementu, jak i języków obcych - odpowiedzialna za sprzedaż w firmie takich produktów jak zagraniczne kursy językowe, obozy językowe, grupy sportowe (obozy rowerowe i triathlonowe), wczasy w krajach egzotycznych i w Indiach. Zajmuje się programami dla firm - incentive i kursy biznesowe.

Adam Łęski - Kierownik działu ds. turystyki
- zajmuje się przygotowaniem ofert na wczasy dla osób indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych - wyjazdy dla firm, zakładów pracy, nauczycieli, wycieczki szkolne.

Vladyslav Orlenko - Specjalistka ds. turystyki językowej i studiów w Polsce
zajmuje się zagranicznymi kursami językowymi dla osób indywidualnych, kursami języka polskiego w Polsce oraz studiami w Polsce dla obcokrajowców.

Marta Leśniewska - Dział rezerwacji
odpowiedzialna za obsługę klienta, chętnie doradzi w wyborze obozów i zagranicznych kursów językowych. Zajmuje się też współpracą agencyjną.

Paweł Matraszek - Manager Work&Travel, Rok szkolny za granicą
- specjalista od kierunku USA, Kanada i Australia, więc chętnie udzieli informacji w sprawie: angielski w USA dla dorosłych jak i obozy językowe w Nowym Jorku, kursy językowe w Kanadzie, rok szkolny za granicą, procedura wyrabiania wizy.
Obecnie jest koordynatorem projektów unijnych.

Logotypy firmy w dwóch wersjach do pobrania poniżej.
Media pack i informacje na temat firmy: marketing ( @ ) lingwista.org.pl, tel. 22 636 76 5622 636 76 56.


 
.PNG .CDR .EPS
POBIERZ LOGO POBIERZ LOGO POBIERZ LOGO
       
tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.