mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Niedziela, 18 marca 2018

Oferta dla Firm


Biznesowe kursy językowe

Posiadamy w ofercie biznesowe kursy językowe, dzięki którym pracownicy mogą podnieść swoje kompetencje. Kursy podzielone są na konkretne specjalizacje dla: lekarzy, prawników, wojska, inżynierów, ekonomii, zarządzania, administracji, marketingu, finansów i bankowości, mediów, turystyki czy lotnictwa.

Oferujemy także kursy języka polskiego dla pracowników firm zagranicznych. W zależności od potrzeb klienta organizujemy zajęcia indywidualne lub grupowe, także w siedzibie klienta.
Wyjazdy Incentive

Największym wyzwaniem jest organizacja wyjazdów dla firm. Każda podróż jest inna i całkowicie niepowtarzalna, dedykowana jednej, konkretnej grupie, słowem szyta na miarę. Oczekiwania każdej firmy są inne, a zadaniem naszej firmy jest przygotowanie programu wyjazdu i dopasowanie wszelkich detali odpowiednio do wymagań klienta.

Swoją pracę zaczynamy od określenia terminu i liczby uczestników oraz oczekiwań i budżetu klienta. Swoim doświadczeniem służymy przy wyborze zarówno kierunku podróży jak również poszczególnych świadczeń oraz atrakcji objętych programem. Tak powstaje wstępna koncepcja i oferta, która w dalszym etapie jest modyfikowana zgodnie z sugestiami klienta.
Podróże incentive to świetna forma motywacji pracowników, co poprawia zarówno atmosferę i przepływ informacji w firmie, jak również daje siłę i zwiększa wydajność pracowników.Organizacja szkoleń i seminariów

Współpracując z profesjonalnymi szkoleniowcami w Polsce spełniamy oczekiwania naszych klientów realizując szkolenia w wysokiej klasy ośrodkach w kraju i za granicą. Mając ponad 50 lat doświadczenia w branży turystycznej możemy zaproponować atrakcyjne ceny oraz godne polecenia obiekty hotelowe i szkoleniowe. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową organizację szkolenia, od A do Z, począwszy od audytu i doboru tematu szkolenia, wyboru szkoleniowców, specjalistów z danej dziedziny, po dopilnowanie noclegów, przerw kawowych oraz rozliczeń.Oferta dla rodzin i dzieci pracowników firm

Ofertę tego typu przygotowujemy każdorazowo wedle indywidualnych predyspozycji klienta oraz wymogów jego pracodawcy. Często składają się na nią zebrane w pakiety: kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe czy wyjazdy indywidualne finansowane w ramach świadczeń z ZFŚS.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a w szybkim czasie zaproponujemy spotkanie, określimy Państwa potrzeby i priorytety oraz przygotujemy kilka propozycji wraz z kosztorysami.

 

Zapraszamy do współpracy z nami!

Zespół ATJ Lingwista

tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->