mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Akredytacje

Od początku istnienia nasza firma stara się utrzymywać najwyższy poziom świadczonych usług. Przynależność do izb fachowych, a także akredytacja najbardziej znanej organizacji międzynarodowej akredytującej ośrodki szkoleniowe oraz biura podróży, to niewątpliwy dowód na to, że wciąż podnosimy poprzeczkę samym sobie.

W roku 2001 wprowadziliśmy zasadę współpracy tylko i wyłącznie z ośrodkami szkoleniowymi posiadającymi akredytację jednej z ważniejszych organizacji akredytujących: tych międzynarodowych lub lokalnych.
 Dziś proponujemy zagraniczne wyjazdy językowe dla dorosłych oraz obozy językowe dla dzieci i młodzieży w sprawdzonych międzynarodowych szkołach językowych. 

Nasze akredytacje


 WIT nowe logo

Warszawska Izba Turystyki

Izba jest członkiem Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej. Powołana została z dniem 8 czerwca 1994 roku postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, Wydział XVI Gospodarczy. Jest jedną z 10 samodzielnych izb turystycznych w Polsce (Kraków, Poznań, Nowy Sącz, Wrocław, Szczecin, Katowice, Bielsko-Biała, Łódź, Lublin, Warszawa). WIT zrzesza w/g stanu na dzień 2 lutego 2011 roku 80 firm, w tym 95% członków stanowią biura podróży i przewoźnicy, a także hotele, restauracje i inne firmy związane z obsługą ruchu turystycznego
.
  

Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej jest organizacją samorządu gospodarczego branży turystycznej, która powstała w 2009 r.

Izba Turystyki RP zrzesza obecnie członków należących do Regionalnych Izb Turystyki w województwach: dolnośląskim, lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, śląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.


International Association of Language Centres

ATJ Lingwista jest agencją partnerską IALC od konferencji w Szanghaju w 2011 roku. Organizacja powstała w 1983 roku i zrzesza akredytowane przez lokalne rządy i organizacje akredytujące szkoły językowe nie będące częścią większych sieci szkolnych. Organizacja była wielokrotnie nagradzana za programy biznesowe, jakościowe oraz przyjazne podejście do studentów i agentów, w tym najbardziej prestiżową nagrodą branży językowej jaką jest LTM Star Award. Partnerzy wybierani są i akredytowani według równie restrykcyjnych zasad obejmujących m.in stałe szkolenie personelu czy udział w warsztatach, study tourach czy szkoleniach.
  

National Association of Career Travel Agents

Jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji istniejącej od 1986 roku, promującej profesjonalizm wśród agentów turystycznych. Członkostwo to oznacza oferowanie najlepszej dostępnych na rynku usług edukacyjnych.

  

BritAgent

Nasi pracownicy posiadają tytuł BritAgent - nadawany przez brytyjską organizację Visit Britain po przejściu wieloetapowego szkolenia. Znak ten jest dowodem na naszą wszechstronną znajomość regionów oraz atrakcji turystycznych Wielkiej Brytanii. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie!
 akredytacje  

Certyfikat UniAgents

Nasza firma została akredytowana przez UniAgents, międzynarodową organizację, która ułatwia współpracę między konsultantami, instytucjami edukacyjnymi oraz kursantami i studentami. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która może poszczycić się tą certyfikacją potwierdzającą nasze doświadczenie w dziedzinie zagranicznych kursów językowych oraz jakością usług. Potwierdza ona, że jesteśmy pośród najlepszych firm edukacyjnych nie tylko na polskim rynku ale też na świecie.
 


 znak jakości KidZone logo

Znak Jakości KidZone - edycja 2015

Zn
ak Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez naszą firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Oznacza również, że jesteśmy firmą, która w codziennych działaniach dąży do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadza nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. 
  
 

Akredytacje naszych szkół partnerskich

  

British Council

Jest najbardziej znaną i cenioną brytyjską organizacją działającą na całym świecie na rzecz współpracy oświatowej i kulturalnej. Akredytacja British Council dotyczy właściwie wszystkich obszarów funkcjonowania szkoły: od programów nauczania, wykształcenia nauczycieli, odpowiedniej ilości zakwaterowania po wyposażenie budynku, zarządzanie czy system ewidencji zajęć. Obszar akredytacji: Wielka Brytania.

English UK

English UK to brytyjska organizacja będąca de facto izbą handlową zrzeszająca tylko i wyłącznie szkoły językowe i inne instytucje kulturalne i oświatowe akredytowane przez British Council.
 

EAQUALS

Niezależna i niezawisła organizacja międzynarodowa zajmująca się promocją efektywnego nauczania językowego poprzez akredytacje, szkolenia, road show, wystawy, workshopy i inne działania mające na celu promocję najlepszych praktyk biznesowych i edukacyjnych.
 

L'Agence de promotion du FLE

To francuska organizacja stawiająca sobie za zadanie tak promocję języka francuskiego jako obcego na świecie, oraz wypracowywanie wspólnych, wysokich jakościowo programów nauczania języka francuskiego.

ACCET

Accrediting Council for Continuing Education and Training to powstała w latach 70 organizacja mająca na celu akredytację ośrodków edukacyjnych, w tym językowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Już kilka lat później, w 1978 roku został wskazany przez Departament Edukacji Rządu USA jako godne zaufania źródło akredytacji szkół językowych na terenie kraju. Od 1998 roku ACCET działa w oparciu o międzynarodowy system ISO 9001:2008-Quality Management System - jako jedyna duża agencja akredytacji centrów językowych na świecie.

AAIEP

American Association of Intensive English Programs - to amerykańska organizacja działająca na zasadzie lokalnej izby handlowej zrzeszająca ponad 300 akredytowanych szkół językowych w większości stanów USA. Organizacja zajmuje się promocją dobrych praktych edukacyjnych oraz najlepszych programów językowych w kraju.
tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.