mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Poniedziałek, 19 lutego 2018

Poznaj Magiczne Indie! Wycieczka do Indii przepełniona jest atrakcjami!

Namaste! Indie, dziesięciokrotnie większe od Polski, od zawsze przyciągają miłośników podróży ze względu na niesamowite bogactwo kulturalne, duchowe, zabytkowe, środowiskowe oraz kulinarne. Liczba i jakość usytuowanych tu zabytków zapiera dech w piersiach. Hinduskie miasta same w sobie są pomnikami kultury.  


wakacje Indie


Zorganizowana wycieczka do Indii z polskim przewodnikiem

Proponujemy tygodniowe wycieczki do Indii z bogatym programem zwiedzania za rozsądne pieniądze. W naszej ofercie znaleźć można program -Złoty Trójkąt”, czyli wycieczkę po Radżastanie, podczas której zobaczysz najważniejsze miejsca z polskim przewodnikiem. W programie stolica Indii - Delhi,  Agra z emblematycznym Tadż Mahal (Taj Mahal), Dżajpur (Jaipur) z pałacami maharadży i Mandawa z pięknymi malowidłami na rezydencjach bogatych kupców. Gwarantujemy tygodniowe wyjazdy do Indii co 2 tygodnie z możliwością wylotu z każdego miasta Polski.

Jeśli interesują Cię także południowe Indie, proponujemy również zorganizowane wycieczki do Indii południowych z grupą międzynarodową z angielskim przewodnikiem. Przykładowy program: Chennai-Mahabalpuram-Pondicherry-Tanjore-Madurai-Periyar-Backwater-Cochin-Poovar.

 

Goa Indie - rozszerz swój pobyt w Indiach o dodatkowe kilka dni na Goa

Zwiedzanie + Goa wczasy

"Goa wczasy" przywołują na myśl palmy kokosowe, kilometry złotych piaszczystych plaż… Jednak to nie wszystko. Goa to także zabiegi Ayurveda, plantacje przypraw, wspaniałe kościoły chrześcijańskie i świątynie! Niegdyś kolonia portugalska, obecnie to najmniejszy stan w Indiach, a zarazem najbardziej znany kierunek turystyczny, położony na zachodnim wybrzeżu Indii, ok. 500 km od Bombaju. Na północ od Panaji znajdują się znane w całej Europie plaże: Kadolim, Kalanguta, Baga, Anjuna i Vagator - jest to hinduska riviera. To właśnie na Goa indyjska kultura łączy się z urokiem tradycji portugalskiej, widoczne jest to między innymi w architekturze jaskrawo ubarwionych domów, w chrześcijańskim wyznaniu mieszkańców i w ubieraniu się na styl europejski. Językiem urzędowym jest tu angielski, co ułatwia turystom komunikowanie się. Możliwe jest tu uprawianie surfingu i windsurfingu. Wody Goa są spokojne i ciepłe. Życzliwi, otwarci na innych mieszkańcy, robią wszystko, aby turyści czuli się jak w domu. Goa należy obecnie do najpopularniejszych regionów wczasowych w Indiach.

Wczasy na Goa z relaksem i Ayurveda - osoby szukające spokoju i relaksu powinny wybrać hotele w południowej części Goa. Można praktykować tu jogę oraz korzystać z zabiegów AYURVEDA - jest to system medycyny indyjskiej rozwinięty w starożytności i dziś jako koncepcja zdrowia i terapii uznawany jest przez Światową Organizację Zdrowia. Ayurveda zajmuje się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym.

 

Wczasy na Goa wraz z zabawą! Ci, co lubią bawić się wieczorem, koniecznie muszą wybrać hotel w północnej części Goa! Znajduje się tu bowiem wiele barów i dyskotek w stylu europejskim, które otwarte są do późnych godzin nocnych. Goa to popularny kierunek na wczasy dla Brytyjczyków.


Na zapytanie także wczasy w Kerala oraz wczasy na Sri Lance!

Polecamy oferty

ZdjęciePołożenieNazwa imprezyCena
Indie w pigułce               Inne

Indie
Inny
Wyżywienie:
Termin wyjazdu: 2018-03-28 - 2018-04-04

8 dni od 3490 PLN


tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08


ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.
-->