mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Sobota, 24 czerwca 2017

 

Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt

Cena od PLN ()

 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
 • Wycieczka objazdowa po Indiach - Magiczny Złoty Trójkąt
Państwo: Indie
Region: Inne
Miasto: Wycieczka Objazdowa
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wycieczka objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel

świadczenia:

Cena podstawowa:

pokój 2-osobowy, osoba dorosła, pakiet wg świadczeń, HB (śniadania i obiadokolacje), DEL-WAW (Delhi-Warszawa), WAW-DEL (Warszawa-Delhi)

ZŁOTY TRÓJKĄT DELHI - MANDAWA-ŚEKHAWATI- FATEHPUR SIKRI-DŻAJPUR - AGRA:

Wyjazd objazdowy po Indiach 7 nocy / 8 dni z polskim przewodnikiem z możliwością przedłużenia o wypoczynek na Goa lub w Kerala. Odkryjcie najważniejsze atrakcje regionu Radżastan!

Dzień 1:

Wyloty do Indii są samodzielne bez polskiego pilota. Polski przewodnik spotka się z Państwem na miejscu.

Dzień 2:

Od dzisiaj od godz.12:00 zarezerwowane są pokoje w hotelu w Delhi. Po wylądowaniu na lotnisku będzie czekał na gości przedstawiciel lokalny, który zatroszczy się o transfer do hotelu. W zależności od godziny przylotu do Indii, możliwa jest fakultatywna wycieczka po Delhi.

Dzień 3:

Dziś udajemy się z grupą i polskim przewodnikiem na zwiedzanie stolicy Indii. Delhi to metropolia tętniąca życiem, która z powodzeniem łączy historyczną przeszłość ze współczesną nowoczesnością.
Zwiedzanie rozpoczniemy od starej części Delhi. Przejedziemy koło Czerwonego Fortu wpisanego na listę UNESCO, który jest okazałym przykładem architektury mogolskiej. Wstąpimy do jednego z największych meczetów w całej Azji - Jama Masjid.
Następnie przejedziemy do Nowego Delhi, gdzie zobaczymy Qutub Minar, najwyższą kamienną wieżę w Indiach, pozostałość po pierwszym meczecie miasta, oraz grobowiec cesarza Humajuna, drugiego władcy z dynastii Wielkich Mogołów, architektoniczny -przedsmak” dla Taj Mahal.
Zobaczymy także Bramę Indii, pomnik ku czci żołnierzy indyjskich poległych na różnych wojnach oraz przejedziemy koło zabudowań parlamentu i pałacu prezydenckiego.

Dzień 4:

DELHI-MANDAWA (270 km / 6,5 godzin jazdy)

Po śniadaniu jedziemy do Śekhawati, regionu słynącego z przepięknych malowideł na ścianach rezydencji bogatych kupców (haveli). Ta radżasthańska galeria sztuki na otwartej przestrzeni przedstawia postacie z mitologii, portrety przodków, wizerunki roślin i zwierząt, jak również zdarzają się erotyczne sceny. Pięknie zdobione haveli zachowały się w ponad 30 miejscowościach.

Na nocleg zatrzymamy się w Mandawie. Oprócz malowanych haveli można zwiedzić tu również świątynię Śiwy zawierającą lingam wyrzeźbiony z kryształu górskiego.

Dzień 5:

ŚEKHAWATI - DŻAJPUR (170 km / 4,5 godziny jazdy)

Rano mamy jeszcze chwilę aby napawać się urokiem Śekhawati. Następnie jedziemy do Dżajpuru, stolicy Radżasthanu.

Radżasthan, kraina określana jako kwintesencja kultury indyjskiej, leży na skraju pustyni Thar, przez którą prowadziły niegdyś ważne szlaki karawan kupieckich. Tak jak przed wiekami, kobiety noszą wielobarwne, błyszczące od świecidełek stroje, a mężczyźni zawijają na głowach turbany. Dżajpur (Jaipur), zwane różowym miastem, zostało pomalowane w 1876 roku na cześć wizyty księcia Alberta.

Dzień 6:

DŻAJPUR

Wcześnie rano ruszamy do fortu Amber, będącego klejnotem architektury radżasthańskiej, wznoszącego się na wzgórzu 11 km od stolicy stanu. To właśnie tutaj mieściła się niegdyś siedziba lokalnego maharadży. Aby się tu dostać, wjedziemy na grzbiecie słonia lub jeepem. Zagłębimy w labirynt korytarzy i mniejszych dziedzińców, aby podziwiać sztukę architektoniczną i zdobniczą dawnych wojowniczych władców. Do dziś podziwiać możemy tu ślady dawnej świetności, gdzie najurokliwsze miejsce to Sala Lustrzana pokryta lusterkami, którą może rozświetlić pojedyncza lampka.

Po powrocie do miasta zatrzymamy się przy Pałacu Wiatrów (Hawa Mahal), którego koronkowa fasada z czerwonego piaskowca jest wizytówką miasta. Pałac ten został zbudowany dla kobiet z haremu, aby mogły doglądać życie uliczne oraz uroczyste procesje przez małe okienka.

Po południu czeka nas wizyta w Pałacu Maharadży, kompleksie kilkunastu wspaniałych budowli, ogrodów i dziedzińców z misternie zdobionymi bramami. Pałacowe muzeum mieści kolekcje tekstyliów, broni i portrety władców.

Dla chętnych, wieczorem spacer po kolorowych bazarach Dżajpuru.

Dzień 7:

DŻAJPUR - Fatehpur Sikri - AGRA (235 km/6 godzin jazdy)

Po drodze do Agry zatrzymamy się w wymarłym mieście Fatehpur Sikri, pięknym, pustynnym mieście zbudowanym przez Akbara Wielkiego w XVI wieku by służyło za stolicę jego rozległego imperium. Kompleks zawiera budynki religijne, administracyjne oraz rezydencje. Niestety z powodu trudności w zaopatrzeniu w wodę, po kilkunastu latach miasto zostało opuszczone, i dziś wygląda jak pozostawiono je 300 lat temu.

Po przyjeździe do Agry zakwaterowanie w hotelu i czas wolny.

Dzień 8:

AGRA - DELHI

Rano jedziemy konnymi zaprzęgami (tonga) zobaczyć Tadż Mahal z XVII w. - poemat w marmurze, najpiękniejszy pomnik miłości jaki zbudowały ludzkie dłonie. Majestatyczny grobowiec dla ukochanej żony cesarza wznosiło 20 tysięcy robotników, rzemieślników i artystów przez ponad 20 lat, a biały marmur przywieziono z okolicy 300 km na grzbietach tysiąca słoni. Tadż Mahal symbolizuje bogactwo oraz sztukę i architekturę okresu Mogołskiego, jest także uznawane za jeden z cudów świata.

Następnie zapraszamy do potężnego Czerwonego Fortu, z którego przez wiele lat mogolscy cesarze władali swoim imperium. Akbar wybudował z czerwonego piaskowca solidną warownię otoczoną wysokim murem i fosą, a jego następcy dobudowywali wewnątrz kolejne pałace - im spokojniejsze były czasy, tym rezydencje stawały się bardziej wyrafinowane i bogatsze.

Koło południa wyjeżdżamy do Delhi (220 km / 4 godziny jazdy).

Po przyjeździe do stolicy wolna chwila na ostatnie zakupy w centrach handlowych.

Kto ma czas i ochotę może skorzystać z opcji fakultatywnej: wyjścia na przedstawienie do Kingdom of Dreams. Od 2010 roku w zbudowanym z rozmachem i pełnym orientalnego przepychu Królestwie Marzeń można między innymi obejrzeć bajeczne przedstawienie rodem prosto z Bollywood.

Dzień 9:

Wczesnym ranem transfer na lotnisko i wylot do Polski. POWRÓT DO POLSKI

Gwarantowane terminy:

Uczestnicy powinni przylecieć do Delhi w niedzielę, najpóźniej w nocy z niedzieli na poniedziałek, żeby mieć chwilę na odpoczynek po podróży. Hotel w Delhi jest zarezerwowany od niedzieli w południe. Zwiedzanie zaczynamy w poniedziałek najpóźniej o godzinie 10.00. Dla tych co przylecą w niedzielę, możliwe jest fakultatywne zwiedzanie Delhi za dodatkową opłatą 50 PLN.

Gwarantowane daty w 2016: Na zapytanie


Cena zawiera:

•Przelot z Warszawy do Delhi w 2 strony
•7 noclegów w proponowanych hotelach lub innych o porównywalnym standardzie - 3 noce w Delhi, 1 noc w Agrze, 2 noce w Dżajpurze, 1 noc w Śekhawati. Doba w Delhi rozpoczyna się od niedzieli od godz.12:00
•Pokoje do dyspozycji wieczorem w dniu wylotu w sobotę na odświeżenie się przed podróżą
•Śniadania i obiadokolacje
•Polskojęzyczny pilot na całej trasie wycieczki w Indiach.
•Zwiedzanie zgodnie z programem
•Klimatyzowany mikrobus / autokar na całej trasie wycieczki.
•Transfer z/na lotnisko
•Ubezpieczenie turystyczne KL/NNW/bagaż

Cena nie zawiera:

•Opłaty wizowej 232 zł + 100 zł za pośrednictwo
•Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów 50 USD
•Pozostałe posiłki i napoje do posiłków
•Opłaty za fotografowanie i filmowanie w zwiedzanych obiektach.
•Opłaty bagażowe w hotelach i na dworcach kolejowych.
•Zwyczajowe napiwki dla miejscowej obsługi. (sugerowane 40 USD)
•Przedstawienie w Kingdom of Dreams z transferami: 150 zł
•Dopłata do pokoju 1-osobowego: 04-09.2015 750 PLN; 10.2015-03.2016 850 PLN

Uwagi:

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. Zakwaterowanie możliwe od godziny 12h w niedzielę, rozpoczęcie zwiedzania w poniedziałek o 10h rano. Daty i ceny obowiązują przy minimum 6 osobach.

Dodatkowe atrakcje:

Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o kilkudniowy wypoczynek na plaży w Poovar, Kovalam, Goa i inne lub dodatkową wycieczkę - na zapytanie w biurze. Impreza możliwa do realizacji dla dowolnej liczby uczestników. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Atrakcje:

Kto ma czas i ochotę może skorzystać z opcji fakultatywnej; wieczornego wyjścia w sobotę przed wylotem do Polski - na przedstawienie do Kingdom of Dreams. Od 2010 roku w zbudowanym z rozmachem i pełnym orientalnego przepychu Królestwie Marzeń można między innymi obejrzeć bajeczne przedstawienie rodem prosto z Bollywood za dodatkowe 150 PLN.
Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2017-06-24 - 2017-07-03 10 katalogowa B2015 5450 PLN zamów
 
2017-07-03 - 2017-07-12 10 katalogowa B2015 5450 PLN zamów
 
2017-07-12 - 2017-07-21 10 katalogowa B2015 5450 PLN zamów
tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08

Uwaga! Nowy adres:
ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Napisz do nas!
Zadaj pytanie on-line

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.