mail facebook   atj.lingwista

ATJ Lingwista EduATJ Lingwista JuniorATJ Lingwista HolidayATJ Lingwista Sport & Incentive

Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna
Dzisiaj jest Sobota, 24 czerwca 2017

 

Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!

Cena od PLN ()

 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
 • Magia Południowych Indii 11 nocy/14 dni Gwarantowane wyjazdy!
Państwo: Indie
Region: Inne
Miasto: Wycieczka Objazdowa
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wycieczka objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie
Zakwaterowanie: Hotel

świadczenia:

11 noclegów (1 w Chennai, 2 w Pondicherry, 1 w Tanjore, 2 w Madurai, 1 w Periyar, 1 Backwaters, 1 w Cochin, 2 w Poovar), bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transport w Indiach, zakwaterowanie w hotelach 3-4*w pokoju 2-osobowym, śniadania, 1 pożegnalna kolacja w Gurgaon, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi polskojęzycznego przewodnika, ubezpieczenie KL/NNW/bagaż, VAT

Cena podstawowa:

ubezpieczenie Signal Iduna KL/NNW/bagaż, pokój 2-osobowy, osoba dorosła, pakiet wg świadczeń, śniadania, WAW-MAA, MAA-WAW

EGZOTYCZNE POŁUDNIE INDII:

CHENNAI - MAHABALIPURAM - PONDICHEERY - TANJORE - MADURAI - PERIYAR - BACKWATER - COCHIN - POOVAR

Dzień 1:

Wylot z Polski w piątek wieczorem lub sobotę rano. Na miejscu hotel jest zarezerwowany od soboty od południa.

Dzień 2:

Przyjazd do Chennai, zakwaterowanie w hotelu. Chennai jest stolicą stanu Tamil Nadu, oraz jednym z największych miast Indii. Stanowi pełne kolorów centrum branży filmowej nazywane również -Hollywood of India”. Po krótkim odpoczynku wybierzemy się na zwiedzanie Chennai - odwiedzimy świątynię Kapaleshvara w Mylapore, a także Fort St. George - słynny brytyjski bastion i bramy południowych Indii. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3:

Chennai - Mahabalipuram
Po śniadaniu, przejazd do Mahabalipuram, drugiej stolicy królów Pallava - Kanchipuruam. Zwiedzimy historyczne miejsca wybrzeża, będziemy podziwiać m.in. starożytny port, wspaniałe rydwany oraz kamienne świątynie wykute w skale. Następnie udamy się do świątyni Shore, urokliwie położonej nad samym brzegiem morza, w otoczeniu bajecznych ogrodów na wzór starożytnych zapisków. Ta wspaniała świątynia została zbudowana z kamiennych piaskowców w siódmym wieku. Po krótkiej przerwie, będziemy kontynuować naszą podróż do Pondicherry, dawnej kolonii francuskiej, gdzie czuć także wpływy kultury portugalskiej. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg

Dzień 4:

Pondicherry
Tego dnia czeka nas całodniowa wycieczka po tradycyjnym mieście, podczas której odwiedzimy m.in Sri Aurobindo Ashram - główną pustelnię hinduistycznego guru jogi integralnej. Nastęopnie udamy się do Auroville, zwanego -miastem jutra”, powstałe w zamyśle twórców jako miasto uniwersalne, gdzie ludzie kilku narodowości mogą żyć i mieszkać ze sobą w pokoju i harmonii. Nocleg w hotelu.

Dzień 5:

Pondicherry - Tanjore
Po śniadaniu zbiórka, przejazd do Tanjore. Przyjazd, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Po odpoczynku zwiedzanie bajecznej świątyni oraz fortu Brihadeshwara (wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO) - zbudowanego przez króla Chola w X wieku. Wyjątkowa kopuła tego wspaniałego fortu została sporządzona z jednego bloku granitu, a jej waga wynosi aż 81 ton. Następnie udamy się do Thanjavur Palace&Museum. Ten znajdujący się w niewielkiej odległości od świątyni pałac został zbudowany przez Nayakas około 1550 roku. Dwie z wież pałacu są widziane ze wszystkich części miasta. W pałacu będziemy mogli podziwiać: galerię (z bogatą kolekcją brązowych statuetek Chola z 9 i 12 wieku), bibliotekę oraz muzyczny hall. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 6:

Tanjore - Madurai
Śniadanie, przejazd do Madurai. Zwiedzamy: Potężną świątynię Rock Fort, wysoką na 83 m., zbudowaną przez Pallavasa, a następnie dokończoną przez Nayakasa. Świątynia ta dedykowana jest bogu Shivie. Następnie udamy się do świątyni Sri Ranganathaswamy, która znajduje się około 3 km od Rock Fort. Otoczona jest przez siedem masywnych murów z 21 monumentalnymi wieżyczkami. Większość z nich datowanych jest na wiek: XIV - XVII. Główna świątynia jest dedykowana bogu Vishnu. Po wizycie w świątyni kontynuujemy wycieczkę do Madurai, kulturalnej stolicy Tamilnadu (pełnej wspaniałych dzieł sztuki, architektury, malowniczych pałaców i świątyń). Przyjazd. Zakwaterowanie w hotelu. Pod wieczór zwiedzimy świątynię Meenakshi oraz weźmiemy udział w barwnej i pełnej muzyki wieczornej ceremonii znanej jako -spoczynek Bogów”, gdzie kolorowy korowód przenosi obraz boga Shiva przy akompaniamencie muzyków oraz śpiewaków i kapłanów. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 7:

Madurai
Śniadanie, zwiedzanie miasta. M.in. mieszcząca się w samym centrum starego miasta świątynia Meenakshi, wzniesiona około 2000 lat temu. Obecna świątynia nabrała swojego kształtu w 1560 roku dzięki Vishwanatha Nabak. Została zbudowana za rządów Tirumalai Nayak. Świątynia posiada 4 wejścia oraz 12 wież o wysokości od 45-50 metrów, utrzymuje się na 985 kolumnach. Następnie odwiedzimy Tirumalai Nayak Mahal - wzniesiony w 1523 roku i w oryginale był cztery razy większy niż dziś. Dźwięk i światło ukazują życie Tirumalai Nayak’a, a także historię Silapathikaram. Kolejną atrakcją dnia będzie Vaniyur Marimman Teppakulam - której przeogromny zbiornik jest wypełniony wodą z rzeki Vaigai. W samym centrum znajduje się Lord Vigneshwara. Co roku odbywa się w tym miejscu -kolorowy festiwal”. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 8:

Madurai - Periyar
Po śniadaniu przejazd do Periyar. Zakwaterowanie.
Odwiedziny w Narodowym Parku Periyar -unikalnym sanktuarium dzikiej natury o powierzchni 780 km kwadratowych, skoncentrowanym przy jeziorze zasilanym z rzeki Periyar. Następnie zwiedzimy orientalną plantację przypraw - aromatycznych substancji pochodzenia roślinnego, używanych do nadawania smaku jedzeniu, oraz o właściwościach medycznych. Będziemy chodzić wśród ogrodów, pośród których unosić się będzie w powietrzu aromatyczny zapach natury. Nocleg w hotelu.

Dzień 9:

Periyar - Backwaters
Śniadanie, przejazd do portu (Kettuvallom). Łodzie odgrywały główną rolę w ekonomicznym życiu starożytnego Kerala. Rozlewisko Kreala, jest unikalne na skalę światową. Barwnymi barkami można żeglować pomiędzy słomianymi domami-łodziami z nowoczesnymi udogodnieniami. Dziś kanały łączą wioski i dają wsparcie ekosystemowi. Kolacja i nocleg na łodzi.

Dzień 10:

Backwaters
Po śniadaniu na ryżowej łodzi udajemy się w stronę Cochin. W mieście można zobaczyć wpływy z Portugalii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii (żydowskie synagogi, portugalskie kościoły, holenderską architekturę, świątynie hinduskie). Przyjazd. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Następnie udamy się na zwiedzanie żydowskiej synagogi, która została zbudowana w 1568 roku i została udekorowana wspaniale przez chińskie oraz belgijskie świeczniki. Podczas spaceru udamy się do kościoła St. Francis, który jest najstarszym kościołem zbudowanym przez europejczyków w Indiach. Podczas trzeciej wizyty w Kerala, Vasco da Gama - poczuł się źle i zmarł w Kochi. Został pochowany w kościele ST. Francis. Zwiedzimy także Holenderski Pałac, wzniesiony przez Portugalczyków. W siedemnastym wieku, Holendrzy zmodyfikowali i sprezentowali go Raji z Kochi. Pałac posiada wspaniałą kolekcję obrazów ukazujących sceny z Mahabharathy i Ramayany. Wieczorem pójdziemy na energetyczne, pełne magii orientu przedstawienie taneczne Kathakali (jest to tradycjonalny taniec z Kerala). Nocleg w hotelu.

Dzień 11:

Cochin - Poovar
Śniadanie, transfer do Poovar. Zakwaterowanie w hotelu. Dzień wolny. Plażowanie. Nocleg.

Dzień 12:

Śniadanie, Dzień wolny. Plażowanie. Nocleg.

Dzień 13:

Poovar - Trivandrum
Transfer na lotnisko. Wylot do Polski

Dzień 14:

Przylot do Polski

Gwarantowane terminy:

Na zapytanie

Cena zawiera:

• bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi,
• transport klimatyzowanym samochodem/autokarem,
• zakwaterowanie w hotelach 3-4*w pokoju 2-osobowym,
• śniadania,
• bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
• wstęp na show wieczorny Kathakali w Koczin
• usługi anglojęzycznego przewodnika
• ubezpieczenie od KL/NNW/bagażu,
• VAT

Cena nie zawiera:

Opłaty wizowej (232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura), opłat za fotografowanie/filmowanie w niektórych zwiedzanych obiektach, obiadokolacji (500zł za 11 posiłków), napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% od całości imprezy lub 7,3% w przypadku chorób przewlekłych), dopłaty do pokoju 1-osobowego (1800zł), napojów do obiadokolacji.

Uwagi:

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. Zakwaterowanie możliwe od godziny 12h w dniu przylotu w zaznaczonych datach przyjazdu.
Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o kilkudniowy wypoczynek na plaży w Poovar, Kovalam, Goa i inne lub dodatkową wycieczkę - na zapytanie w biurze. Impreza możliwa do realizacji dla dowolnej liczby uczestników. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Atrakcje:

Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2017-06-24 - 2017-07-07 14 katalogowa A2013 7999 PLN zamów
 
2017-07-08 - 2017-07-21 14 katalogowa A2013 7999 PLN zamów
tel. +48 22 636 76 56
tel. +48 22 629 09 08

Uwaga! Nowy adres:
ul. Pruszkowska 6A
02-118 Warszawa
Zobacz nas na mapie

Biuro czynne:
pn.-pt. 9:00-18:00
sob. 10:00-14:00

Napisz do nas!
Zadaj pytanie on-line

Skype chat, instant message

 Państwo:

 Miasto:

 Profil wyjazdu:

 Rodzaj zakwaterowania:

Co mogę zrobić dalej?
Nie wiesz co dalej? Odwiedź nasze strony informacyjne lub zadzwoń już teraz do naszych konsultantów! Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 022 6367656. Zadzwoń i dowiedz się, jakie niespodzianki i zniżki przygotowaliśmy dla naszych Klientów! Polub nas na Facebooku, żeby codziennie dostawać świeżą dawkę ciekawostek, konkursów i informacji o najlepszych i najtańszych ofertach!
U nas rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili!
Zadaj pytanie on-line

Zapisz się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z naszymi aktualnymi ofertami i promocjami! 

* pole wymagane
Jestem zainteresowany(a) następującymi ofertami:

Obozy młodzieżowe | Zimowiska | Obozy językowe | Obozy językowe Anglia | Obozy językowe Cypr | Obozy językowe Malta | Kursy językowe za granicą |
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.